Iris Hotel Eden - Eden Arena Sk Slavie Praha

CZ  | EN

O nás

IRIS HOTEL EDEN je čtyřhvězdičkový hotel na Praze 10 umístěný v severní části komplexu EDEN ARENA, fotbalového stadionu Sk Slavie Praha. Moderní hotel postavený na přelomu 2008/2009 je citlivě začleněný do samotné struktury komplexu Eden Arena, největšího a nejmodernějšího stadionu v České republice. V těsné blízkosti je jedno z největších shopping center v Praze (Obchodní centrum Eden).
Hotel má k dispozici 150 prostorných klimatizovaných pokojů, celodenní restauraci s terasou, další restauraci pro firemní a společenské akce, konferenční prostory pro 300 osob a dostatek vlastního parkování. Pokoje jsou jedno až čtyřlůžkové, k dispozici jsou také dvoupokojové apartmány. Některé z pokojů mají výhled přímo na fotbalové hřiště.

Iris Hotel Eden je součástí jednoho z největších sportovních areálů v České republice, kde naleznete plavecký stadion, hokejový stadion, fitness, rugby a atletický stadion. Stadion, ve kterém se hotel nachází, má kapacitu 21.000 sedících diváků. V Eden Areně se hrají ligové zápasy SK Slavia Praha, zápasy Ligy mistrů a Českého národního týmu. V roce 2013 zde bylo finále Super poháru mezi Chelsea FC a Bayernem Munich. V aréně se konalo mnoho koncertů například Coldplay, Iron Maiden, Mettalica nebo Bona Joviho. Eden Arena komplex disponuje dalšími užitečnými službami vhodnými pro obchodníky i turisty (Komerční banka, Fan Shop Sk Slavia Praha, restaurace).