Iris Hotel Eden nabízí 2 prostorné restaurace a lobby bar, kde můžete ochutnat jídla místní i mezinárodní kuchyně v moderní a příjemné atmosféře. Restaurace jsou nekuřácké a rovněž je možné využít bezplatné Wi-Fi připojení. Běhěm teplejších měsíců je venkovní terasa ideální volbou.

Polední menu
Sezóní menu
Snídaňové menu

Iris Hotel Eden nabízí 2 prostorné restaurace až pro 200 osob.

  • Café Restaurant Eden – V moderní a příjemné atmosféře kde můžete ochutnat domácí jídla české i mezinárodní kuchyně.  Připravena jsou vždy z čerstvých a sezónních surovin.
  • Kvalitní oběd do 30 minut – 2 chody včetně vody za 149 Kč MENU
  • Ve všední dny od 11:30 do 15:00 nabízíme obědové menu od 149,- Kč. V ceně je výběr z 2 polévek, 2 hlavních chodů, salátový bar a dezerty.
  • Kongresová restaurace Edenprivátní restaurace spojená s kongresovými sály s kapacitou 150 osob. Je vhodná pro obchodní jednání, kávové přestávky, rauty, firemní, Vánoční večírky nebo svatby a oslavy narozenin.
  • Terasa Café Restaurant Edenběhem letních měsíců je venkovní terasa ideální volbou pro příjemné večerní posezení v romantickém prostředí. Večerní posezení zpestřujeme grilováním a hudbou. Nejen během fotbalových zápasů nebo kulturních koncertů si můžete rezervovat místo vychutnávat si atmosféru kolem největší multikulturní arény v Praze.

Snídaně jsou podávány v pracovní dny od 7.00 do 10.30 hod a o víkendu od 7.00 do 11.00 hod formou bohatého studeného, teplého i sladkého bufetu. Snídaně výhradně připravujeme ze surovin od místních farmářů.
Jste-li našimi obchodními partery můžete si v rámci spolupráce přivést partnera na obchodní jednání v ranních hodinách.

Všechny naše prostory jsou nekuřácké, bezbariérové a jsou pokryty 5G Wifi sití.