Café Restaurant Eden

Iris Hotel Eden nabízí 2 prostorné restaurace a lobby bar, kde můžete ochutnat jídla místní i mezinárodní kuchyně v moderní a příjemné atmosféře. Restaurace jsou nekuřácké a rovněž je možné využít bezplatné Wi-Fi připojení. Běhěm teplejších měsíců je venkovní terasa ideální volbou.

polední menu

Polední menu  Snack menu Snídaňové menu

 

Iris Hotel Eden nabízí 2 prostorné restaurace až pro 200 osob


Café Restaurant Eden

V moderní a příjemné atmosféře kde můžete ochutnat domácí jídla české i mezinárodní kuchyně. Připravena jsou vždy z čerstvých a sezónních surovin.

Ve všední dny od 11:30 do 15:00 nabízíme obědové menu od 159,- Kč. V ceně je výběr z 2 polévek, 3 hlavních chodů, salátový bar a dezerty.

Kvalitní oběd do 30 minut.


Kongresová restaurace Eden

Privátní restaurace spojená s kongresovými sály s kapacitou 150 osob. Je vhodná pro obchodní jednání, kávové přestávky, rauty, firemní, Vánoční večírky nebo svatby a oslavy narozenin. Café Eden vám nabízí přijemné posezení v moderně koncipovane restauraci kde mužete ochutnat z kuchyně řadu našich gastronommických specialit či posedět u romatickeho večera při sklence lahodného vína.

Terasa Café Restaurant Eden

Během letních měsíců je venkovní terasa ideální volbou pro příjemné večerní posezení v romantickém prostředí. Večerní posezení zpestřujeme grilováním a hudbou. Nejen během fotbalových zápasů nebo kulturních koncertů si můžete rezervovat místo vychutnávat si atmosféru kolem největší multikulturní arény v Praze.

Snídaně jsou podávány v pracovní dny od 7.00 do 10.30 hod a o víkendu od 7.00 do 11.00 hod formou bohatého studeného, teplého i sladkého bufetu. Snídaně výhradně připravujeme z čerstvých surovin.
Jste-li našimi obchodními partery můžete si v rámci spolupráce přivést partnera na obchodní jednání v ranních hodinách.


Všechny naše prostory jsou nekuřácké, bezbariérové a jsou pokryty 5G Wifi sití.

Online rezervace

Hotel je otevřen od 25.05.2020