Eventy a konference

Iris hotel Eden na Praze 10 nabízí moderní prostor pro konference, přednášky, školení či jiné společenské akce a eventy, dle přání organizátora. Hotel se nachází ve Vršovicích v prostorách stadionu SK Slavia a je tak jedinečným prostorem i pro ubytování.

 

Kapacita a velikost jednotlivých sálů je k vidění v tabulce, celková kapacita dosahuje až 230 osob. Výhodou prostorů v Iris hotelu Eden je jejich propojitelnost. Sály jsou mezi sebou oddělené pojízdnými stěnami, které jednoduše mohou být odstraněny a vznikne ideálně veliký prostor pro konkrétní událost. Ve všech sálech je samozřejmě k dispozici denní světlo, klimatizace a topení, vybavení a technika.

V předsálí se nachází restaurace, která je k dispozici pro Vaše stravování během konferencí. Zajišťuje tak prostor s absolutním soukromím. Pokud si budete přát individuální řešení, je Vám k dispozici naše hotelová restaurace, kde najdete české i světové speciality.
Pokud sháníte ideální prostor pro Vaši konferenci, školení, workshop, předváděcí show, společenskou akci či jiné eventy, prosím kontaktujte nás na e-mailu. Vymyslíme pro Vás nabídku na míru dle Vašich představ.

Celková kapacita dosahuje až 230 osob

Sál A

Rozloha
130m²

Divadlo
130 osob

Škola​
80 osob

U
60 osob

Sál B

Rozloha
50m²

Divadlo
50 osob

Škola​
30 osob

U
20 osob

Sál C

Rozloha
50m²

Divadlo
50 osob

Škola​
30 osob

U
20 osob

A+B

Rozloha
180m²

Divadlo
180 osob

Škola​
110 osob

U
90 osob

A+B+C

Rozloha
230m²

Divadlo
230 osob

Škola​
120 osob

U
112 osob

Sál A

Sál A je největším sálem – přibližně 130 m2. Sál je vybaven novým projektorem, který promítá přímo na stěnu sálu, která se ošetřena speciálním nátěrem pro ideální viditelnost. Nachází se zde také LCD televize a kvalitní ozvučení. Dále je možné využít v případě potřeby bezdrátový mikrofon. Flip chart a tabule je samozřejmostí.

Sál B

Sál B se nachází uprostřed, mezi sálem A a C, a jeho velikost činí 50 m2. Propojením se sálem A vznikne prostor o velikosti 180 m2 a se sálem C vznikne prostor o velikosti 100 m2.

Mezi vybavení patří také přenosný dataprojektor, plátno, tabule a LCD televize.

Sál C

Sál C se nachází vedle sálu B a je také stejně veliký – 50 m2.

Nachází se v něm standardní vybavení v podobě přenosného dataprojektoru a promítacího plátna, tabule a je k dispozici také přenosný reproduktor s možností připojení drátového mikrofonu.

Propojením všech tří sálů vznikne prostor o celkové ploše 230 m2 s kapacitou více než 200 osob.